“SENİN YUVANI DAĞITIRIZ!…”

 

 

Nihat Genç aleyhinde yazdığım yazıdan ötürü inanılmaz küfür ve hakaretler yememden sonra, şimdi de ailemi tehdite başladılar! Artık “mahkemede” görüşeceğiz! 

 

“Sümüklü Böceğin Düşündürdükleri” başlıklı yazımda, “Yatağanbaba’nın üslubuyla Nihat Genç’in üslubunu birbirine benzetmeyin, Nihat Genç’e kadar düşmedim” sözüm üzerine koparılan fırtına / Nihat Gençperestler tarafından yaşanan panik çığrından çıktı… 

 

Adına açılan sitede ilk gün 49 ayrı küfür edilir ve halen de “mahkemeye bile verse dava en az 5 yıl sürer” rahatlığıyla aralıksız / nefes bile almadan küfür bombardımanı sürerken, şimdi de ailemi tehdit edilmeye ve “senin yuvanı dağıtırız” e-tehdit mektupları gelmeye başladı.

 

Nihat Genç okuru / izleyicisi olduğunu özellikle belirten bu gelen e-mektuplar’ın arasında “siz aydın bir insansınız bu küfürleri hoşgörün” türü ricalar da var! Bunlar akıllarını peynir-ekmek’le mi yemiş? Değil aydın, Peygamber olsa bu küfürleri kaldıramaz. Diğer aydınları maydınları bilmem, benim mezhebim ve meşrebim “bu kadar geniş” değil!

 

 

> NİHAT-GENC.COM, NİHAT GENÇ’LE ALAKASI YOKMUŞMUŞ!

 

Aynı e-mektuplar’da şu da çok sık ifade ediliyor: Size küfreden Nihat-genc.com sitesinin Nihat Genç’le bir alakası yok / site Nihat Genç’in sitesi değil, o sitedekiler Nihat Genç’in “N” harfini bile bilmiyorlar!

 

Sitenin adı hem “Nihat Genç” olacak, hem de o sitenin “Nihat Genç”le alakası olmayacak. Site baştan sona Nihat Genç’in o siteye verdiği “özel demeçler”le dolu… O site ile Nihat Genç’in alakası var! Ha o siteye dadanan şuursuz bir grup sütübozuk, Nihat Genç adına aleyhte yazı yazanlara küfrediyordur ve bazı Nihat Genç hayranları bundan rahatsızdır o ayrı konu… Bundan “rahatsız olmak”la iş bitiyor mu? Sustursanız ya / ayıklasanız ya madem bu içinizdeki pislikleri!… 

    

“Bedava Genelev ve İlaç Parası” (http://www.internetajans.com/default.asp?nid=67878) adlı yazımda, “yazımdan ve bu küfürleri edenlerden değil ama sözlerim yüzünden incinen samimi vatanseverlerden ve bu kadar mübarek bir insansa Nihat Genç’ten özür dilerim” diye yazdığım halede, bu gözü dönmüş ruh hastaları daha halâ küfür / tehdit ve de hakaretlerine devam ediyor!

 

 

> NİHAT GENÇ “KÖPEKLERİNE” HAKİM OLACAK!

 

Nihat Genç ya o siteyi kapattırır / Nihat Genç adına havlamaktan boğazları şişen gözleri patlayan kuduz köpeklerini susturur, ya o sayıları ve rumuzları belli sütü bozukları siteden bir daha üye olamamak üzere defeder ve bu rezaleti “özür dileyerek” kamuoyuna açıklamak suretiyle temizler, ya da bundan sonra söz mahkemenindir!

 

O zaman görüşürüz, mahkeme 5 yıl mı sürüyor, 5 ay mı sürüyor veya 5 hafta mı?

 

Adamlar “Hukuk Devleti Türkiye Cumhuriyeti”ni, “Nihat Genç Derebeyliği”ne çevirmiş ve “kendi kanunlarını” koymuşlar… Bu “Nihat Genç Derebeyliği Anayasa’sı”na göre de, Nihat Genç aleyhinde yazanlara “dümdüz küfretmek” yetmiyor, “senin yuvanı dağıtırız”a varan tehditlerle, insanların ailesine kadar uzanıyorlar. Bu iş, “bu kadar uzun boylu” değildir, artık yeter!…

 

Dediklerim yapılmaz, o “çamur site” kapatılmaz veya 8.000 üye arasındaki o sayıları ve rumuzları belli sütübozuk takımı siteden defedilmez ve şahsımdan kamuoyu önünde özür dilenmezse, “küfretmek” ve “ailesine kadar tehdit etmek” ne demek dava sonunda anlayacaksınız…

 

“Küfretmek” ve “tehdit etmek” suçlarının karşılığı “kaç yıl hapis cezası”dır, tanıdığınız avukatlara soruverin!

 

O siteden yazıları / yakası açılmamış küfürleri kaldırmanız da bir işe yaramayacak, çünkü hepsi photoshopta kopyalandı.

 

O küfürlerinizi ve tehditlerinizi tek tek yiyeceksiniz. “Tazminat davası” bile değil, doğrudan “ceza davası” açılacak… Hapiste çürüyeceksiniz… Göreceğiz bakalım, rumuzların arkasına saklanıp da, -aleyhinde bir yazı yazdı diye- uğruna milletin haysiyetine-şerefine ve hatta ailesine kadar dil uzattığınız Nihat Genç, siz o hapiste volta atarken size “don-gömlek / iç çamaşırı getirmeye” bile gelecek mi?!

 

 

 

> HAPİSTE GEBERECEKSİNİZ!

 

Bütün dava ne?

 

“Nihat Genç aleyhinde” yazı yazmışım! Vay nasıl yazarmışım? Ben kim oluyor muşum?

 

Sanırsınız ki, Anaları’na veya Allahları’na sövmüşüm!

 

O kadar şuurlarını / haysiyetlerini yitirmişler ki, o aleyhte yazdığım 1 yazı için aklın-mantığın-vicdanın algılayamayacağı küfürler-hakaretler-tehditler havada uçuşyuyor, leyhine yazdığım ve hatta linkini / bağlantısın verdiğim “2 yazım”dan ise hiç bahsetmiyorlar. Be hey Allahsız-Kitapsız sütü ve kanıbozuk ruh hastaları… KÖR MÜSÜNÜZ SİZ!

 

İki kişi konuşurken, üçüncü kişiye / kişilere –Nihat Genç seviyesinde / üslubunda cevap verecek olursak- “bok yemek” düşer! Size işte o bokları da yedirmek farz oldu!

 

İki kişi konuşurken, üçüncü kişilere sadece “bok yemek” düşmez! Gene Nihat Genç seviyesinde / üslubunda cevap verecek olursak “size giren-çıkan” bir şey var mı?

 

Varsa o “Sümüklü Böceğin Düşündürdükleri” (http://www.internetajans.com/default.asp?NID=67651) yazımda Nihat Genç’e bir hakaret, yazıyla cevap verir veya cevap vermez bana dava açar, mahkeme beni suçlu bulursa cezalandırır, “size ne oluyor” da beni ve yazıyı yayınlayanları tehdit ediyorsunuz?

 

“Öfkenizle / ettiğiniz küfürlerle geberin!” dedik, anlamadınız, o halde “hapiste geberin!”…

 

“Nihat Genç avukatlığı”ndan edindiğiniz O ENGİN TECRÜBENİZİ, -dediklerimin icabı yapılmazsa- artık hakimin karşısında gösterirsiniz.

 

Cuma gününe kadar bekleyeceğim…

 

Nihat Genç bu adına açılan siteyi yani o “kuduz köpekleri”ni susturmazsa ve kamuoyu önünde şahsımdan özür dilenmezse, bu “kuduz köpekler” burnunu sürte sürte o kuduz aşısını mahkeme kararıyla yiyecek, bu hakaretleri / küfürleri ve de insanların ailesine kadar tehdit etmeleri bozuklukları “sicillerine de işlenerek” tescillenecek

 

Cuma gününe kadar “git istediğin mahkemeye ver” diye efelenmeye / küfürlere / tehditlere devam edin! 50 kat “rumuz / sahte isim” arkasına da saklansanız, insanlara küfür / “ailesine varıncaya kadar tehdit” ve hakaret etmek ne demek, öğrenceksiniz!

 

“Organize bir linç girişimi ile karşı karşıyayız” demiştim, eksik söylemişim! Milletin başına “mafya” mı kesildiniz, “be hey” Şerefsizler Ordusu?!

 

Aleyhinde bir yazı yazdım diye, (ne kadar çürük bir dalmış ki) “tutundukları Nihat Genç dalı”nı kırmışım ve bu yüzden de;

 

“Yuvamı dağıtacaklarmışmış! 

 

YETER BE!

 

YETER!

 

 

 

 

—–

YAYINLAYANLAR:

magazinhaberi_tehdit_kopie5002.jpg

 
yha_tehd_t.jpg2_kopie500.jpg

Reklamlar